Sizden Gelenler :

aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği
aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği
Saygıdeğer okuyucumuz Sabriye Hanım tarafından çekilmiştir. Allah razı olsun. Saygıdeğer Oğuz Abimizi ziyaret edip kitabımızı hediye ettik. Allah razı olsun.
erhan_özgün_imza_günü
bengütürk_perspektif_programı
Saygıdeğer okuyucumuz Sezgin Bey tarafından çekilmiştir. İmza Günü. Allah razı olsun. Saygıdeğer Halime Hanım'ın programına katıldık. Allah razı olsun. Bengütürk Tv
erhan_özgün_aa_muhabiri_röportaj
2017_ramazan_ayı_iftar_programı
AA muhabiri saygıdeğer Mehmet Ali abimizle kitabımız hakkında konuştuk. Allah razı olsun. 2017 Ramazan ayı iftar programımızdan bir fotoğraf.
aziz_mahmut_hüdayi_hz
erhan_özgün
Saygıdeğer dostlarımızla Aziz Mahmut Hüdayi Hz. Türbesini ziyaret ettik. Saygıdeğer Adem abimizi ziyaret edip kitabımızı hediye ettik. Allah razı olsun.
erhan_özgün_konya
erhan_özgün_imza_günü
Konya'dan gelen kardeşlerimiz ile sohbet sonrası bir fotoğraf. Allah razı olsun. Saygıdeğer okuyucumuz Serkan Bey tarafından çekilmiştir. İmza Günü. Allah razı olsun.
erhan_özgün_trt_1_röportaj
TRT muhabiri saygıdeğer Emrah kardeşimizle kitabımızı konuştuk. Allah razı olsun. Konya, Mevlana Celaleddin Rumi Hz. ziyaret ettik.
hacı_bayram_veli
emir_sultan_hazretleri
Hacı Bayram Veli Hazretleri Türbesi Emir Sultan Hazretleri Türbesi
yuşa_hazretleri
eyüp_sultan_hazretleri
Yuşa Hazretleri Türbesi Eyüp Sultan Hazretleri Türbesi

 

 

Fatihanin Serinligi

erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_kitap_yurdu erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_d&r.com erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_ihvan erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_ravza_kitap erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_idefix erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği

Askin Sirri Kitap Serisi

- Aşkın Sırrı kitap serisi 3 adettir.

- 3 kitabın toplam sayfa sayısı 526 dır.

- Bu sayı Hz. İmam Rabbani'nin mektubatları sayına eşdeğerdir.

- kitapyurdu.com, d&r, ihvan.com, ravzakitap, kitaptakipçileri, ehlisünnetkitap ve kitabın bulunduğu her yerden temin edilebilir.

Sohbetlerimiz YouTube

Sohbet ve programlarımızı Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. En güncel videolarımız ve sohbetlerimiz Aşkın Sırrı Fatihanın Serinliği youtube kanalımızda siz değerli dostlarımıza sunulmuştur. Katılan ve destek veren siz değerli dostlarımızdan Allah razı olsun inşaAllah. Selam ve dua ile.

Instagram :erhan_ozgun
E-mail : info@erhanozgun.com
Facebook : askınsırrıfatihanınserinliği