Askin Sirri Vakfi :

 

AŞKIN SIRRI VAKFI, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Maksadımız, Kur'an'a hizmet, Islam'a hizmettir. Bu yolda bize bu vakfı kurmak için güç ve kuvvet veren, yardım eden ve lütfeden Allah Teala Hazretleri'ne hamd-ü senalar olsun.

* Aşkın Sırrı Vakfı için Haydi Bismillah denip, en kısa zamanda -inşaAllah- hizmete başlanacaktır.

Aşkın Sırrı Vakfı :

* Bağış kabul etmemektedir.

* Allah Teala Hazretleri'nin yardımı ve lütfü ile kurulmuştur.

* “Rabbi'nin rahmetini onlar mı bölüyorlar? Onların dünya hayatındaki rızıklarını aralarında biz böldük.” (Zuhruf Suresi, Ayet 32) ayetine binayen, Allah Teala'nın (C.C) bize bağşettiği rızıktan paylaşımlar yapılmaktadır.

* Her pazar, sabah namazından sonra çorba ikramımız vardır.

* Aşkın Sırrı Vakfı, Erhan Özgün tarafından kurulmuştur.

 

 


Fatihanin Serinligi

erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_kitap_yurdu erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_d&r.com erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_ihvan erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_ravza_kitap erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği_idefix erhan_özgün_aşkın_sırrı_fatihanın_serinliği

Askin Sirri Kitap Serisi

- Aşkın Sırrı kitap serisi 3 adettir.

- 3 kitabın toplam sayfa sayısı 526 dır.

- Bu sayı Hz. İmam Rabbani'nin mektubatları sayına eşdeğerdir.

- kitapyurdu.com, d&r, ihvan.com, ravzakitap, kitaptakipçileri, ehlisünnetkitap ve kitabın bulunduğu her yerden temin edilebilir.

Sohbetlerimiz YouTube

Sohbet ve programlarımızı Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. En güncel videolarımız ve sohbetlerimiz Aşkın Sırrı Fatihanın Serinliği youtube kanalımızda siz değerli dostlarımıza sunulmuştur. Katılan ve destek veren siz değerli dostlarımızdan Allah razı olsun inşaAllah. Selam ve dua ile.

Instagram :erhan_ozgun
E-mail : info@erhanozgun.com
Facebook : askınsırrıfatihanınserinliği